interactive video routes

Cyklokarpaty 2019 Horyniec-Zdrój

Check our routes

Maratony Rowerowe Cyklokarpaty


Wyścigi rowerowe dla amatorów i wyścigi rowerowe dla dzieci odbywające się od kwietnia do września na terenie województw podkarpackiego i małopolskiego.

Wybierając maraton MTB Cyklokarpaty to Ty decydujesz, czy wystartujesz w jednym, kilku, czy wszystkich maratonach rowerowych w sezonie 2019.

Our routes


Najbliższy wyścig Cyklokarpaty sezonu 2019 odbędzie się w Przemyślu

Każdy maraton rowerowy Cyklokarpaty posiada kategorie wiekowe. Zaczynają się one od 13 roku życia. Nie ma górnej granicy. Zdecydowana większość uczestników ma pomiędzy 21 a 40 lat. Dopuszczamy do startu również dzieci, które mają poniżej 13 lat pod warunkiem, że cały wyścig pokonają w towarzystwie opiekuna. Na dystansie Family opiekun może startować bez dodatkowych opłat. Na terenie miasteczka zawodów organizujemy również zawody rowerowe dla dzieci, w których może wziąć udział każdy poniżej 13 roku życia.

Quick access to some of the routes

Cyklokarpaty 2019 Przemyśl Mega

Ten dystans jest już bardziej wymagający, a jeżeli lubisz bardziej płaskie tereny, musisz być dobrze rozgrzany po sezonie zimowym.

Cyklokarpaty 2019 Przemyśl Family

To dystans dla początkujących, który idealnie sprawdzi się na rozgrzanie nogi po zimie. Tutaj nie musisz się obawiać trudnych odcinków technicznych.

Address

None
None

Contact us

Email: [email protected]
Phone: None

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved